Rady a tipy

Moderní střihy a barvy

Pánské bundy nabízejí rozmanitou škálu moderních střihů a barev. Bunda je moderní a stylová nejen jako zimní, ale i sportovnější lehčí bunda nebo elegantní kožená. A co třeba jeans bunda z bavlny? Možností je plno, každý si určitě vybere.

Pánská bunda může mít mnoho podob. Oteplená zimní bunda s podšívkou, lehčí ve sportovním stylu, elegantní kožená pánská bunda, s kapuci nebo, se zapínám na zip či knoflíky a v mnoha barvách. To vše je rozmanitost moderních pánských bund. Určitě si vyberete tu svou na míru nejen podle velikosti bundy, ale právě podle stylu a barvy. Významnou roli hrají také materiály bundy, kde je opět mnoho variant.

Pánské bundy v mnoha podobách střihů i barev, s límcem, kapucí či podšívkou

Vybrat si můžete z mnoha variant střihu a barev. Pánská bunda může mít například zapínání na knoflíky a to i oboustranné, což se hodí především u zimních bund nebo snadné zapínání na zip, které najdeme nejen u stylových lehčích bund na jaro a podzim. Dalším prvkem je kapuce, buď je pevnou součástí střihu nebo je odnímatelná. Samozřejmě jsou také bundy bez kapuce. Nedílnou součástí pánské bundy je také límec, který je opět nejvíce praktický v zimě. Zkrátka, bundy mohou mít různá provedení, stačí si vybrat. Vždy však u moderních pánských bund je střih pohodlný, nezapomeňte však na správnou velikost.

Pánská bunda ve všech barvách, moderní jsou i vzory či zvýraznění detailů

Taktéž barvy pánské bundy jsou rozmanité a rozhodně bundy nejsou jen nudnou šedí a černou. Moderní jsou takřka všechny barvy, tmavé i světlé odstíny. A tak se můžete setkat s bundami modrými, šedými, černými, bílými, béžovými a ve spoustě dalších barev, včetně například zelené nebo žluté. Bunda také nemusí být jen jednobarevná, setkáte se s mnoha vzory či více barvami, které k sobě efektně ladí. Nebo jsou například kontrastně zvýrazněny detaily, jako například ramena či límec, k podtržení designu.

Pohodlí v pánské bundě na míru střihem, barvou, velikostí i materiálem

Nejen pohodlný střih a moderní barvy, ale také volba materiálu bundy a jeho kvalita je stěžejním prvkem pro výsledný komfort. Ať vybíráte zimní nebo lehčí bundu, na moderní materiály jako bavlna, polyamid, PU kůže, polyester a další, se můžete plně spolehnout včetně různých jejích kombinací. Vyberte si pánskou bundu na míru, s pohodlným zapínáním, s kapucí či třeba stylovou jeans bundu. V mnoha barvách a provedeních střihu.